Merc Taxi


Dworcowa 14, 86-300 Grudziądz

Tel: 56 33 33 333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Taksówki grudziądz - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-11-25

Szybko, tanio i bezpiecznie wykonuje swoje usługi prezentowana firma taksówkowa. Kierowcy, którzy obsługują poszczególne kursy, spędzili za kółkiem wiele tysięcy godzin i znani są z tego, że zawsze docierają do ustalonego miejsca na czas. Doskonała znajomość topografii miasta i regionu, a także nowoczesna i sprawdzona flota aut, daje duży komfort pracownikom oraz klientom. Pasażerowie ocenili także, że są to najtańsze taksówki w Grudziądzu. 

Merc Taxi obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa. Dla stałych klientów przygotowano wiele promocji cenowych, które jeszcze bardziej zachęcają do skorzystania z usług. 

Aby zamówić przejazd, wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu lub skorzystać z aplikacji mobilnej. Miłym zaskoczeniem będzie z pewnością cena kursu, którą można obliczyć samemu. Opłata za pierwszy kilometr to pięć złotych i osiemdziesiąt groszy, natomiast każdy kolejny to niespełna dwa złote i pięćdziesiąt groszy. Dla klientów to cena doskonała.

Taksówki grudziądz


W pobliżu

Autokasacja U Jacka


Aleksandrów Kujawski , Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Otwórz wizytówkę >

Cukiernia Sowa sp.j.


Bydgoszcz, ks. J.Schulza 3

Otwórz wizytówkę >

Beauty House


Bydgoszcz, Bydgoskich Olimpijczyków 7

Otwórz wizytówkę >