Franknews.pl


, -

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Franknews.pl • Pomoc dla frankowiczów - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-09-14

Działalność prowadzona przez kadrę serwisu franknews.pl to darmowe wsparcie, z jakiego mogą skorzystać osoby posiadające zadłużenie we frankach szwajcarskich. Udostępniane wpisy są oparte o merytoryczną, aktualną wiedzę, głównie z zakresu prawa, zarówno krajowego, jak i europejskiego. 

Zapoznanie się z opublikowanymi artykułami to możliwość poznania niektórych mechanizmów pracy banków oraz sposobów na uzyskanie korzystniejszych warunków spłaty zaciągniętego zobowiązania. Pracownicy portalu świadczą też pomoc dla frankowiczów poprzez zapewnienie im możliwości dostępu do usług sprawdzonych kancelarii prawnych, legitymujących się doświadczeniem, jeśli chodzi o negocjowanie z instytucjami finansowymi w imieniu swoich klientów.

Wpisy w serwisie to także wartościowe informacje dla osób, które dopiero planują wzięcie kredytu w obcej walucie. Użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe wsparcie poprzez udzielanie się w sekcji komentarzy. Taka opcja wymaga wcześniejszego założenia personalnego konta na portalu.

Franknews.pl • Pomoc dla frankowiczów


W pobliżu

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.


Alicante, Calle Isla Tabarca 2

Otwórz wizytówkę >