Stalgar


Siewna 21C, 31-231 Kraków

Tel: 728 50 50 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Stalgar • Garaże metalowe - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-03-03

Producent garaży posiada w ofercie wiaty, schowki, hale, magazyny, bramy garażowe i konstrukcje przeznaczone do składowania pojazdów, montowane na miejscu u zamawiającego. Garaże metalowe w niskich cenach, produkowane przez Stalgar, charakteryzują się prostą i solidną konstrukcją, umożliwiającą ich ustawienie na terenie o różnym ukształtowaniu. 

Garaż o standardowych wymiarach nie wymaga pozwolenia na budowę i zgłoszenia. Można go również zakupić naraty, i to przy minimum formalności. W takim wypadku płatność jest rozkładana na 6, 12 lub 36 miesięcy. Wystarczy wypełnić wniosek kredytowy w Alior Banku przez internet - nie trzeba w tym celu nawet wychodzić z domu. Porozmawiaj o szczegółach z konsultantem! 

Centralne biura firmy mieszczą się w Warszawie (na Górczewskiej) i w Krakowie (na Siewnej). Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku oraz w soboty, w godzinach podanych na stronie internetowej. Wystarczy zadzwonić lub napisać, a z radością udzielą informacji na temat oferty produktowej. 

Stalgar • Garaże metalowe


W pobliżu

Gomeo


Kraków, Nowosądecka 74

Otwórz wizytówkę >

toPROMO Advertising Group


Oświęcim, Jędrzeja Śniadeckiego 28/4

Otwórz wizytówkę >

Monitoring & IT


Kraków, Tetmajera 19

Otwórz wizytówkę >